Нова, літня косметична серія REFAN.

15:11 12.06.2019
Нова, літня косметична серія  REFAN.

Стресу не можна уникнути, але можна знайти способи зниження його негативного впливу і більш ефективної боротьби з ним.
Нова косметична серія ANTISTRESS від REFAN допоможе вам в цьому. Вплив починається вже з приємного цитрусового фруктового аромату, який нагадує про літо і релаксації. Поєднання аромату квітів лимона, солодкого апельсина і яблучної свіжості благотворно впливає на органи чуття. Якості косметичної серії ANTISTRESS обумовлені що містяться в її складі екстрактом вербени і ефірним маслом апельсина. Вербена лікарська знаходить широке застосування в косметиці. Вона відома ще з давніх часів як лікарська рослина, яке зміцнює нервову систему і знімає напругу і стрес своїм лимонним ароматом, який пробуджує дух і тіло.
Екстракт вербени має позитивний ефект на шкіру, розгладжує і пом'якшуючи її. Цей ефект доповнюється ефірною олією апельсина, яке тонізує шкіру і надає їй свіжого вигляду. Його освіжаючий аромат позитивно впливає на нервову систему, розслаблює свідомість після щоденного стресу і пробуджує органи чуття.
Застосування продуктів серії може внести нотку свіжості і задоволення в повсякденне життя і вберегти вас від неприємних наслідків стресу.